תחילת עבודה

לקראת פגישתך עם סוכן הביטוח הפנסיוני של סדן סוכנות לביטוח, אשר נועדה להסדיר עבורך את התוכנית הפנסיונית שלך, אנו זקוקים לעזרתך ולשיתוף פעולה מצדך. סדר הפעולות הנדרש מפורט לנוחיותך.

פעולות לקראת פגישה

הפעולה הראשונה לקראת פגישתנו הינה קבלת כל הנתונים על התכניות הפנסיוניות שלך מאתר שנקרא "המסלקה הפנסיונית". אתר זה מרכז נתונים מכל היצרנים הפנסיוניים השונים. הנתונים נדרשים לצורך הכרת התיק הביטוחי שלך והתאמתו כך שיהיה המתאים והטוב ביותר עבורך. נציין שקבלת נתונים אלו הינה תנאי הכרחי לפגישה. לצורך קבלת הנתונים עליך לחתום על מסמך ייעודי שנמסר לך על ידי מעסיקך או להיכנס לאתר המסלקה ולקבל קוד לסוכן. לאחר קביעת פגישה מסודרת השירות ניתן על חשבון סדן.

mislaka

קיום פגישה

אנו נקיים איתך פגישה מקצועית לצורך התאמת התכנית הפנסיונית שלך. על מנת הפגישה תהיה המוצלחת ביותר אנו מבקשים להביא אליה את המסמכים הבאים:

 1. העתק מתעודת הזהות בצירוף ספח עדכני
 2. דו"ח שנתי אחרון של כל התוכניות הפנסיוניות שברשותך: ביטוחי מנהלים, קרנות הפנסיה, קרנות ההשתלמות וקופות הגמל
 3. דו"חות נוספים בגין ביטוחים נוספים כמו ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי חיים ומחלות קשות ועוד..
 4. מידע אודות תוכניות חסכון
 5. ניירת סיום עבודה ממעסיק קודם: טופס 161 (הודעת מעביד על עזיבה מעבודה) הנחיות ממס הכנסה במידה וקיימות
 6. תלוש שכר עדכני

פגישת ביטוח מקצועית כוללת בתוכה התייחסות לנושא הביטוח הפנסיוני במקום העבודה אך גם התייחסות עניינית למגוון רחב של הגנות ביטוחיות הנדרשות לך ולמשפחתך. המלצתנו הינה להיערך לפגישה ולא לעשותה כדרך אגב מאחר ומדובר על נושאים חשובים ביותר, בעיקר עבורך. זאת אפשרות עבורך לשפר ידיעותיך, להשקיע זמן מחשבה בנושא ולעדכן את המערך הפנסיוני שלך כנדרש.

מהלך הפגישה כולל מספר שלבים:

 • הצגת סוכנות סדן ותפקידה כמנהלת ההסדר הפנסיוני שלך, אימות פרטים אישיים והצגת מבנה הפגישה.
 • מעבר על תכניות פנסיוניות קודמות שיש לך, בירור צרכיך הנוכחיים והעתידים, בחינת אופי ההשקעה הרצוי, מעבר על תכניות אישיות ועוד. נתייחס בשלב זה לסכומי הביטוח המתאימים לך למקרה פטירה ואי כושר, לצורך שלך בביטוחי בריאות משלימים, לתכניות חסכון אישיות ועוד.
 • נערוך עבורך הדמיה (סימולציה) של גובה הפנסיה שלך ושל משפחתך במצבים שונים. במקביל, נציע לך שינויים מועילים, אם ישנם כאלה.
 • שלב קבלת ההחלטות מסכם את הפגישה וכעת יש לך נתונים שמאפשרים לך החלטה. ככל שיש לך שאלות אנחנו נשמח לסייע במתן תשובה. ההחלטה על המבנה התוכנית הפנסיונית היא שלך ואנחנו כאן על מנת לסייע לקבל את ההחלטה הנכונה עם מירב הנתונים.
 • עם קבלת ההחלטה, אנו נמלא טפסים נדרשים לצורך ביצועה ונחתים אותך.

לאחר פגישה

אנו נטפל מול היצרנים השונים בהתאמת התכניות שלך לתנאי ההעסקה החדשים שלך לרבות שינויים נדרשים שנובעים מהפגישה.

ברצוננו לברכך ולאחל לך דרך צלחה בעבודתך החדשה.

work-1816257__340