חבילות הבריאות של סדן

הרעיון מאחורי בניית חבילות הבריאות:

אנו בסדן מאמינים כי חשוב שבניית תיק הביטוח של האדם ומשפחתו תיעשה באופן אישי ובהתאם לצרכים ולמשתנים נוספים כגון גיל, תקציב, גישה ועוד. מגוון תכניות הבריאות והסיעוד הקיימות בישראל באמצעות קופות החולים וחברות הביטוח השונות מחייב בחינה מקצועית על מנת לוודא שהכיסוי הביטוחי יהיה המתאים ביותר. החלוקה שלנו ל"חבילות בריאות" הינה כללית ומהווה בסיס לשינויים. עם זאת החבילות משקפות  את הגישה המקצועית שלנו לנושא.

כמו ב.. ביצענו חלוקה ל-3 סוגי חבילות:

  • "חבילת חובה": חבילה בסיסית שלטעמנו הינה הכרחית לכל אדם.
  • "חבילת חשוב שיהיה": חבילה מורחבת הכוללת את חבילת החובה בתוספת הרחבות שימושיות וחשובות שמשפרות את הכיסוי הביטוחי.
  • "חבילת השקט": חבילה מורחבת ביותר הנותנת מענה מקיף ביותר למגוון גדול של אפשרויות.

בחרנו להתאים את סוגי החבילות לחמש קבוצות שונות של מבוטחים בהתאם לתקופות החיים.

חבילת חובה

בבחירת המוצרים הביטוחיים לחבילה זו נלקחו בחשבון בעיקר עוצמת האירוע הרפואי הנידון והמשמעויות הכלכליות שלו. במרבית מהמקרים אשר מכוסים במסגרת חבילה זו הכיסוי הביטוחי עשוי להיות מציל חיים. חבילה זו מספקת הגנה לאירועים רפואיים קיצוניים ו"כבדים" כגון צורך בהשתלה, כיסוי לתרופות יקרות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי ועוד. בעלות נמוכה מתאפשר כיסוי מעולה למקרה של הוצאות חריגות שהשפעותיהן על החיים השוטפים משמעותיות ביותר.

חבילת חשוב שיהיה

כוללת את חבילת החובה הבסיסית ומספקת בנוסף כיסויים חשובים רבים כגון כיסוי למצב סיעודי, לניתוחים בארץ ובחו"ל, מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, התייעצויות עם רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות ועוד. הרחבות אלו הופכות את הביטוח לשימושי יותר, לא רק במקרי קיצון.
חבילה זו כוללת גם כיסוי חשוב נוסף "מחלות קשות" המספק פיצוי חד פעמי בהופעת מחלה קשה מתוך הרשימה המוגדרת בפוליסה. סכום זה מספק שקט כלכלי בתקופה בריאותית קשה ומאתגרת ומאפשר התמודדות ממוקדת במחלה ללא קשיים כלכליים מיותרים.

חבילת השקט

חבילה זו מוסיפה על הכיסויים שצוינו מעלה ומספקת שירותים נוספים רבים כגון רפואה משלימה, כיסויים תומכים בהתפתחות הילד, אביזרים רפואיים לניתוח, אבחון מהיר למחלות, רופא אישי ועוד. כיסויים אלה מסייעים ומקלים בעת הצורך אך כרוכים בעלות נוספת. למי שמעוניין בכיסוי המקיף ביותר ויכול להרשות זאת לעצמו אנו ממליצים לרכוש חבילה זו.

האמור אינו מהווה המלצה מקצועית, לקבלת הסברים מפורטים יותר על הכיסויים השונים מומלץ להיכנס לאזור ההגנות הביטוחיות. כמו כן, נציגי סדן ישמחו לענות לכל שאלה ולהיענות לבקשה לפגישה אשר תשפר משמעותית את רמת ההבנה של כיסויים אלו ויקל על קבלת החלטה מושכלת בנושא.

והעיקר, בריאות לכולם.

האמור אינו מהווה המלצה מקצועית, אנו נשמח לסייע בבחירת תכנית מתאימה ולהרחיב במידע נוסף.

heart-214013__340