הולדת ילד

הולדת ילד הינה מעבר להתרגשות הרגשית העצומה גם הרחבה של המשפחה והוספת בן אנוש נוסף לרשימת האנשים שנסמכים עליכם גם במובן הכלכלי. כהורים, זה מחייב בחינה של כל נושא ההגנות הביטוחיות שלכם. סיכוי סביר להניח שבמידה וערכתם אתנו פגישה מסודרת לאחר נישואיכם כבר התייחסנו בפגישתנו למקרה זה.

עדכון מוטבים

אם עד כה טרם עדכנתם את בן/בת זוגכם כמוטב בתוכניות הפנסיוניות ובפוליסות ביטוחי החיים שלכם, הגיע הזמן. סביר להניח שאתם מעוניינים שבמקרה פטירה, חו"ח, בן/בת הזוג יקבלו את סכום הביטוח שיאפשר להם להמשיך ולגדל את הילד בביטחון כלכלי.
יש הנוהגים להוסיף את הילד כמוטב לתכניות הביטוח השונות. יש לכך משמעויות שונות אך בכל מקרה ילד עד גיל 18 לא יקבל את סכום הביטוח לידיו אלא באמצעות אפוטרופוס. במשפחות מורכבות עם ילדים מנישואים קודמים יש להשקיע מחשבה נוספת בנושא.

הגדלת סכום ביטוח חיים

מומלץ לבחון את הצורך בהגדלת הביטוח. בד"כ, בעיקר כאשר מדובר על ילד ראשון, יהיה צורך בהגדלת סכום הביטוח. ככל שהמשפחה מתרחבת, מומלץ להגדיל את סכומי ביטוח החיים ואת גובה פנסיית השאירים, על מנת להבטיח חיים בכבוד ללא לחצים כלכליים במקרה פטירה.

הוספת הילד לביטוח בריאות

אם כבר רכשתם ביטוח בריאות משפחתי זה הזמן להוסיף את הילד לביטוח. יחד עם זאת, ייתכן ותבחרו לרכוש עבורו כיסויים שונים משלכם עקב צרכיו השונים כילד ולכן אנו מציעים לכם להיוועץ בנו בכל מקרה. אם עוד לא רכשתם ביטוח רפואי משפחתי.. הגיע הזמן.

תכנית חסכון לילד

אמנם ביטוח לאומי פותח עבור ילדכם תכנית חסכון מכובדת אך כל חיסכון הוא לטובה ואנו מציעים לכם לפתוח תכנית נוספת שתוכל לשרת את ילדכם ואתכם בעתיד למטרות חשובות כמו בר/בת מצווה, טיול לחו"ל, לימודים גבוהים ועוד.

האמור אינו מהווה המלצה מקצועית, אנו נשמח לסייע בבחירת תכנית מתאימה ולהרחיב במידע נוסף.

about_pic